logo TYPET
GR | EN | FR

Ανακοίνωση Νο 5 της Κεντρικής Εφορευτικής Επιτροπής

Για τη διενέργεια αρχαιρεσιών με πανελλαδική ψηφοφορία για την

εκλογή νέου ΔΣ του ΤΥΠΕΤ και Εξελεγκτικής Επιτροπής

 

Ανακήρυξη υποψήφιων για την Αττική (Διαμέρισμα Α’)

Συναδέλφισσες / -οι,

Σε συνέχεια προηγούμενων ανακοινώσεων της ΚΕΕ σχετικά με την πανελλαδική ψηφοφορία για την εκλογή νέου Διοικητικού Συμβουλίου ΤΥΠΕΤ & Εξελεγκτικής Επιτροπής που θα διεξαχθούν από τη Δευτέρα 22.11.2021 έως και την Παρασκευή 26.11.2021, σας γνωρίζουμε τους υποψήφιους συνδυασμούς, οι οποίοι σύμφωνα με το Καταστατικό ανακηρύχθηκαν από την Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή και θα διεκδικήσουν την ψήφο σας:

 

ΔΗ.ΣΥ.Ε.

ΥΓΕΙΑ – ΦΡΟΝΤΙΔΑ – ΠΡΟΟΔΟΣ

 

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

  1. ΤΣΑΚΛΑΣ ΛΟΥΚΑΣ Σ.                                       ΤΥΠΕΤ
  2. ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.                                   ΤΥΠΕΤ
  3. ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΛΕΝΗ Λ.                                        Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤ. & ΥΠΟΔ. ΠΛΗΡ/ΚΗΣ ΟΜΙΛΟΥ (035)
  4. ΣΑΓΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ν.                       Δ/ΝΣΗ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΜΜΕ & ΔΑΝ. ΛΙΑΝΙΚΗΣ (912)
  5. ΣΤΕΦΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ Ι.                                        Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤ. & ΣΤΗΡ. ΑΝΘΡ. ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ (004)
  6. ΕΡΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.                                    ΚΑΤ/ΜΑ ΚΟΛΩΝΟΥ (135)
  7. ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.                    Δ/ΝΣΗ ΦΟΡΟΛΟΓΙΑΣ (940)
  8. ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Ν.                ΤΟΜΕΑΣ ΤΕΧΝ. ΑΞΙΟΛ. ΚΙΝ. & ΑΚΙΝ. ΠΕΡΙΟΥΣ. (948)
  9. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΣΟΦΙΑ Π.                                  ΚΑΤ/ΜΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (164)
  10. ΓΛΕΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κ.                                Δ/ΝΣΗ ΣΥΝ/ΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΟΜΙΛΟΥ (946)
  11. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΝΑ Γ.                                        Δ/ΝΣΗ ΔΙΚΤΥΟΥ Α΄ (964)
  12. ΓΙΟΥΡΟΥΚΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Μ.                        ΥΠ/ΝΣΗ ΜΑΡΚ/ΝΓΚ ΔΙΚΤ. ΚΑΤ. & ΕΜΠ. ΠΕΛ. (981)
  13. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Μ.                    Δ/ΝΣΗ ΕΠΙΧ/ΚΗΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ (972)
  14. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΗΛΙΑΣ Θ.                                        Δ/ΝΣΗ ΛΟΓ/ΚΟΥ ΣΧΕΔ. & ΛΟΓ. ΕΡΓΑΣΙΩΝ (919)
  15. ΜΠΟΓΔΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.                        ΚΑΤ/ΜΑ ΦΑΡΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ (525)
  16. ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ.                Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ (038)
  17. ΔΙΓΚΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.                                  ΚΑΤ/ΜΑ ΠΛ. ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΟΣ (104)

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

  1. ΦΟΥΡΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ.                                       Δ/ΝΣΗ ΑΞ/ΣΗΣ ΑΙΤ. ΔΙΕΥΘ/ΣΗΣ ΟΦΕΙΛ. ΛΙΑΝ. (913)
  2. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Μ.                               ΚΑΤ/ΜΑ ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (190)
  3. ΚΑΛΟΥΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΚΗ Ε.                            ΚΑΤ/ΜΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ (141)
  4. ΑΛΑΜΠΑΣΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ι.                        Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ (038)
  5. ΚΟΡΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ι.                          Δ/ΝΣΗ ΣΤΡΑΤ. ΣΧΕΔ. & ΣΤΗΡ. ΑΠΑΙΤ. ΛΙΑΝ. (963)
  6. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ Χ.                               ΚΑΤ/ΜΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (137)
  7. ΝΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε.                                   ΚΑΤ/ΜΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ (200)
  8. ΚΟΚΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Η.                                    ΚΑΤ/ΜΑ ΔΑΦΝΗΣ (115)
  9. ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Θ.                               ΚΑΤ/ΜΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ (714)
  10. ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.                                  ΚΑΤ/ΜΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (089)
  11. ΜΠΑΓΚΕΡΗ ΑΝΝΑ Χ.                                      ΚΑΤ/ΜΑ ΠΛ. ΚΑΝΙΓΓΟΣ (129)
  12. ΦΩΘΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Μ.                          Δ/ΝΣΗ ΣΤΡΑΤ/ΚΗΣ ΔΙΚΤΥΟΥ ΚΑΤ/ΤΩΝ (015)
  13. ΚΑΚΛΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Α.                       ΥΠ/ΝΣΗ ΛΕΙΤ. ΣΤΗΡ. ΠΩΛ. DIGITAL BUSINESS (031)
  14. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ Γ.      Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤ. & ΣΤΗΡ. ΑΝΘΡ. ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ (004)
  15. ΦΛΑΓΚΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ Γ.                                    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ (040)
  16. ΝΟΤΑΡΑ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ Γ.                                 ΚΑΤ/ΜΑ ΣΤΑΔΙΟΥ (080)
  17. ΚΗΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.                                      ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΕΤΕ

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

  1. ΓΡΑΨΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.                                      ΚΑΤ/ΜΑ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ (175)
  2. ΡΑΝΤΑΒΕΛΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Δ.                          Δ/ΝΣΗ ΕΛΕΓΧΟΥ & ΔΟΜΗΣ ΚΙΝΔΥΝΩΝ (030)
  3. ΛΥΓΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ.                          Δ/ΝΣΗ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΜΜΕ & ΔΑΝ. ΛΙΑΝΙΚΗΣ (912)

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

  1. ΣΥΡΓΚΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Β.                             Δ/ΝΣΗ ΤΡΑΠ/ΚΗΣ ΜΕΣΑΙΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (002)
  2. ΑΓΓΕΛΗΣ ΖΗΣΙΜΟΣ Ν.                                      ΚΑΤ/ΜΑ ΠΛ. ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΟΣ (104)
  3. ΑΝΕΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε.                             ΤΟΜΕΑΣ ΤΕΧΝ. ΑΞΙΟΛ. ΚΙΝ. & ΑΚΙΝ. ΠΕΡΙΟΥΣ. (948)

 

 

 

ΑΝΟΙΧΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

με το συνάδελφο για το ΤΥΠΕΤ

 

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

  1. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ Β.                                   ΤΥΠΕΤ
  2. ΜΠΕΡΔΕΚΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ Γ.                         Δ/ΝΣΗ ΣΤΗΡ. ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ (978)
  3. ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ Λ.                        ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΜΗ ΠΤΥΧΙΟΥΧΩΝ
  4. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ Θ.                           Δ/ΝΣΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ (012)
  5. ΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ι.                        Δ/ΝΣΗ PRIVATE BANKING (010)
  6. ΤΟΥΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε.                                    ΚΑΤ/ΜΑ ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ (109)
  7. ΣΕΙΜΕΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Ν.                               ΚΑΤ/ΜΑ ΒΥΡΩΝΑ (114)
  8. ΜΑΝΤΖΟΥΝΗ ΙΩΑΝΝΑ Μ.                              Δ/ΝΣΗ ΕΠΙΧ. ΑΝΑΛΥΣΗΣ (972)
  9. ΠΡΟΚΟΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.                         Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤ. & ΣΤΗΡ. ΑΝΘΡ. ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ (004)
  10. ΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ι.                                   ΚΑΤ/ΜΑ ΜΕΓΑΡΩΝ (411)
  11. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ν.           Δ/ΝΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΗΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ (972)
  12. ΒΡΕΝΤΖΟΥ ΑΘΗΝΑ Ε.                                     Δ/ΝΣΗ ΑΞ/ΣΗΣ ΑΙΤ. ΔΙΕΥΘ/ΣΗΣ ΟΦΕΙΛ. ΛΙΑΝ. (913)
  13. ΨΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Η.                              Δ/ΝΣΗ ΔΙΚΤΥΟΥ Α΄ (964)
  14. ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ Α.                                ΚΑΤ/ΜΑ Λ. ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ (190)
  15. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Κ.                        Δ/ΝΣΗ ΜΕΣ. ΕΤΑΙΡ. ΠΙΣΤ/ΣΕΩΝ ΕΙΔ. ΔΙΑΧ. Γ΄ (926)
  16. ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.                            ΚΑΤ/ΜΑ ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΥ (047)
  17. ΣΧΟΙΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Χ.                                  ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟ ΚΑΤ/ΜΑ ΨΥΧΙΚΟΥ (614)

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

  1. ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Ε.                      Δ/ΝΣΗ ΣΤΗΡ. ΧΡΗΜ. & ΕΠΕΝΔ. ΛΕΙΤ/ΡΓΙΩΝ (941)
  2. ΔΕΛΑΒΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ.                             Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ (038)
  3. ΚΑΖΑΚΛΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ.                              ΑΟΠΕΤΕ
  4. ΑΛΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Α.                                       Δ/ΝΣΗ ΚΑΝΟΝΙΣΤΙΚΗΣ ΣΥΜΜΟΡΦΩΣΗΣ (955)
  5. ΛΕΙΒΑΔΑΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Γ.                    Δ/ΝΣΗ ΣΥΝΤ/ΣΗΣ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡ/ΚΗΣ ΟΜΙΛΟΥ (942)
  6. ΜΗΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Θ.                               ΚΑΤ/ΜΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (089)
  7. ΣΤΕΦΑΝΙΤΣΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Ι.                            Δ/ΝΣΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ (012)
  8. ΣΔΟΓΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Β.                                Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ (038)
  9. ΚΑΤΣΙΜΠΕΡΗΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ Γ.                   Δ. Τ. ΕΠ. Λ. & ΧΡ. Π. Ι. (912)
  10. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ.                         ΚΑΤ/ΜΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (180)
  11. ΔΕΡΟΥΚΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Χ.                      ΚΑΤ/ΜΑ ΛΟΦΟΥ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ (126)
  12. ΚΡΙΚΟΥ ΑΝΘΗ Α.                                              Δ/ΝΣΗ ΣΥΝΤ/ΣΗΣ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡ/ΚΗΣ ΟΜΙΛΟΥ (942)
  13. ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Π.                        Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ (038)
  14. ΜΑΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Σ.                                      ΚΑΤ/ΜΑ Λ. ΣΥΓΓΡΟΥ (076)
  15. ΦΑΒΒΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ-ΑΝΝΑ Δ.                          Δ/ΝΣΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ (024)
  16. ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ Ι.                     ΣΥΕΤΕ
  17. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΥΜΙΟΣ Α.                           ΣΥΕΤΕ

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

  1. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  Α.                Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ (038)
  2. ΜΠΑΡΝΤΗ ΜΑΝΤΕΛΕΝ Σ.Π.                           Δ/ΝΣΗ Μ. ΕΤΑΙΡ. ΠΙΣΤ/ΣΕΩΝ ΕΙΔ. ΔΙΑΧ/ΣΗΣ (925)
  3. ΒΟΙΔΟΝΙΚΟΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΠΙΕΡΟΣ Β.             ΚΑΤ/ΜΑ ΜΕΓΑΡΟΥ ΒΟΥΛΗΣ (054)

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

  1. ΝΑΝΟΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Λ.                        Δ/ΝΣΗ ΣΤΗΡ. ΧΡΗΜ. & ΕΠΕΝΔ. ΛΕΙΤ/ΡΓΙΩΝ (941)
  2. ΓΙΑΤΡΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  Α.                          ΚΑΤ/ΜΑ ΜΕΝΙΔΙΟΥ (091)
  3. ΛΕΠΕΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ.                              Δ/ΝΣΗ ΣΤΗΡ. ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ (978)

 

 

 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ

συνεργασία ΤΥΠΕΤ

 

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

  1. ΜΙΝΤΖΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  Κ.                            Δ/ΝΣΗ ΑΝΑΠΤ. & ΣΤΗΡ. ΕΡΓ. ΕΤΑΙΡ. & ΕΠΕΝΔ. ΤΡ. (904)
  2. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ Β.                                Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤ. & ΥΠΟΔ. ΠΛΗΡ/ΚΗΣ ΟΜΙΛΟΥ (035)
  3. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.                                Δ/ΝΣΗ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗΣ ΔΙΚΤΥΟΥ ΚΑΤ/ΤΩΝ (015)
  4. ΨΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ.                            Δ/ΝΣΗ ΜΕΠΕΔ (926)
  5. ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.                           Δ/ΝΣΗ ΕΤΑΙΡ. ΚΟΙΝ. ΕΥΘ. & ΒΙΩΣ. ΤΡ. & ΟΜ.  (983)
  6. ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Π.                           Δ/ΝΣΗ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΜΜΕ & ΔΑΝ. ΛΙΑΝΙΚΗΣ (912)
  7. ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ι.                               Δ/ΝΣΗ DIGITAL BUSINESS (021)
  8. ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ.                                       ΚΑΤ/ΜΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (164)
  9. ΚΟΡΡΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ.                                       Δ/ΝΣΗ ΣΥΝΤ/ΣΗΣ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡ/ΚΗΣ ΟΜΙΛΟΥ (942)
  10. ΜΠΙΜΠΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ.                                      ΚΑΤ/ΜΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (669)
  11. ΣΟΥΡΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Χ.                              Δ/ΝΣΗ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΜΜΕ & ΔΑΝ. ΛΙΑΝΙΚΗΣ (912)
  12. ΓΚΙΝΟΣΑΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Δ.                          ΤΟΜΕΑΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (018)
  13. ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Η.               ΚΑΤ/ΜΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ (194)
  14. ΠΑΛΗΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Μ.                                  Δ/ΝΣΗ ΜΕΣ. ΕΤΑΙΡ. ΠΙΣΤ/ΣΕΩΝ (926)
  15. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ A.                          Δ/ΝΣΗ ΣΥΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗΣ ΤΡΑΠ. ΟΜΙΛΟΥ (946)
  16. ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΦΟΙΒΟΣ Α.                               ΚΑΤ/ΜΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (199)
  17. ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.                            ΣΥΕΤΕ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

  1. ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ Α.                                   ΟΤΟΕ
  2. ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΘΩΜΑΣ Ε.                                     Δ/ΝΣΗ ΛΟΓ. ΣΧΕΔ/ΣΜΟΥ & ΛΟΓ. ΕΡΓΑΣΙΩΝ (919)
  3. ΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.                                     ΚΑΤ/ΜΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (164)
  4. ΜΑΚΡΟΓΑΜΒΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Ε.               ΚΑΤ/ΜΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (164)
  5. ΜΑΥΡΟΓΕΝΑΚΗ ΑΓΑΠΗ Α.                            Δ/ΝΣΗ ΤΡΑΠ/ΚΗΣ ΜΕΣΑΙΩΝ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ (002)
  6. ΣΟΥΒΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Θ.                     ΚΑΤ/ΜΑ ΣΠΕΤΣΩΝ (470)
  7. ΚΟΡΙΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Κ.                  Δ/ΝΣΗ ΤΡΑΠ/ΚΗΣ ΜΕΣΑΙΩΝ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ (002)
  8. ΚΑΝΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.                                   ΕΠΙΧ. ΨΥΧΙΚΟΥ (614)
  9. ΜΑΡΚΟΥΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Ε.                             ΚΑΤ/ΜΑ ΦΑΡΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ (525)
  10. ΚΑΛΑΝΔΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Π.                    Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ (038)
  11. ΚΡΙΚΕΛΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ Η.                                 ΚΑΤ/ΜΑ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ (112)
  12. ΦΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Θ.                             ΚΑΤ/ΜΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗΣ (130)
  13. ΠΑΣΣΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Χ.                             Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ (038)
  14. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ν.                          Δ/ΝΣΗ ΑΝ. & ΣΤΗΡ. ΕΡΓ. ΕΤ. & ΕΠΕΝ. ΤΡΑΠ. (904)
  15. ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.                      Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ (038)
  16. ΚΑΛΛΙΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Λ.                            ΠΛ. ΚΑΝΙΓΓΟΣ (129)
  17. ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε.                       ΣΥΕΤΕ

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

  1. ΜΟΥΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κ.                           ΚΑΤ/ΜΑ ΠΛ. ΚΑΝΙΓΓΟΣ (129)
  2. ΓΑΙΤΑΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Π.                                  Δ/ΝΣΗ ΜΕΠΕΔ (926)
  3. ΠΛΟΥΜΠΙΔΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ Ι.                               ΚΑΤ/ΜΑ ΒΥΡΩΝΑ (114)

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

  1. ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Γ.                    ΚΑΤ/ΜΑ ΠΛ. ΚΑΝΙΓΓΟΣ (129)
  2. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Γ.                  Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ (038)
  3. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.                  ΚΑΤ/ΜΑ ΒΥΡΩΝΑ (114)

 

 

 

ΑΝΑΝΕΩΣΗ - ΕΝΟΤΗΤΑ - Τ.Υ.Π.Ε.Τ.

 

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

  1. ΤΣΙΑΝΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Δ.                                           Δ/ΝΣΗ BUSINESS REG. COMP. & CL. COND. (924)
  2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Θ.                         Δ/ΝΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΗΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ (972)           
  3. ΚΟΖΟΜΠΟΛΗ ΑΦΡΟΥΛΑ (ΑΦΡΟΔΙΤΗ) Κ.                   ΣΕΠΕΤΕ
  4. ΚΑΤΡΗ ΜΑΡΙΑ Γ.                                                             ΤΟΜΕΑΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΩΝ (031)       
  5. ΧΟΥΔΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.                              Δ/ΝΣΗ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΠΙΣΤΗΣ ΟΜΙΛΟΥ (954)                 
  6. ΠΑΣΑΛΑΡΗ ΑΘΗΝΑ Α.                                                   Δ/ΝΣΗ DIGITAL BUSINESS (021)
  7. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Δ.                                         Δ/ΝΣΗ ΣΥΝΤ/ΣΗΣ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡ/ΚΗΣ ΟΜΙΛΟΥ (942)
  8. ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ο.                                           Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤ. & ΣΤΗΡ. ΑΝΘΡ. ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ (004)
  9. ΣΑΪΝΤΑΝΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ-ΛΟΥΚΑΣ Ν.                             Δ/ΝΣΗ Μ. ΕΤΑΙΡ. ΠΙΣΤ/ΣΕΩΝ ΕΙΔ. ΔΙΑΧ/ΣΗΣ (927)
  10. ΚΥΡΙΑΖΗ ΜΑΡΙΝΑ Ε.                                                      Δ/ΝΣΗ FINANCIAL CRIME COMPLIANCE (955)
  11. ΤΑΜΙΩΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Ι.                                              Δ/ΝΣΗ ΑΝΑΠ. ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (997)
  12. ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΒΑΡΒΑΡΑ Α.                                               Δ/ΝΣΗ ΔΙΕΘΝΩΝ ΑΓΟΡΩΝ (037)
  13. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Π.Ξ.                               Δ/ΝΣΗ ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΧΡΗΜ. ΚΙΝ. & ΚΙΝ. ΡΕΥΣΤ. (961)
  14. ΚΑΛΟΥΠΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Π.                                         Δ/ΝΣΗ ΔΙΕΘΝΩΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ 039)
  15. ΤΖΕΡΕΜΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Δ.                                                  Δ/ΝΣΗ ΤΡΑΠ. ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ & ΕΙΔΙΚΩΝ ΚΛΑΔΩΝ (938)
  16. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Θ.                                            Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤ. ΚΑΙ ΥΠΟΔ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (035)
  17. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΘΩΜΑΣ Α.                  ΚΑΤ/ΜΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (591)

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

  1. ΔΡΟΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α.                                                  ΣΕΠΕΤΕ
  2. ΛΑΒΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ.                                                    Δ/ΝΣΗ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ (025)
  3. ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Π.                                             ΠΕΛΑΤ. ΟΜΑΔΩΝ (SEGMENTS) ΛΙΑΝ. ΤΡΑΠ. (010)
  4. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ε.                                          Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ (038)
  5. ΛΙΑΝΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ Α.                                                       Δ/ΝΣΗ FINANCIAL CRIME COMPLIANCE  (955)
  6. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ.                                                    Δ/ΝΣΗ FINANCIAL CRIME COMPLIANCE (955)
  7. ΣΙΑΝΝΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Σ.                                                      Δ/ΝΣΗ ΕΤΑΙΡΙΚΗΣ ΔΙΑΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ (007)
  8. ΚΟΥΦΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ.                                              Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ (038)
  9. ΣΚΟΥΦΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Π.                                      Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ (038)
  10. ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Γ.                                                Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤ. ΚΑΙ ΥΠΟΔ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (035)
  11. ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Π.                                             ΤΟΜΕΑΣ ΕΠΙΚΥΡΩΣΗΣ ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΩΝ (902)
  12. ΜΟΥΓΚΟΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Β.                                         Δ/ΝΣΗ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΜΜΕ & ΔΑΝ. ΛΙΑΝΙΚΗΣ (912)
  13. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Π.                                  Δ/ΝΣΗ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΜΜΕ & ΔΑΝ. ΛΙΑΝΙΚΗΣ (912)
  14. ΒΑΧΑΤΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.                                          ΚΑΤ/ΜΑ ΠΛ. ΚΥΨΕΛΗΣ (143)
  15. ΚΟΡΟΒΙΝΗ ΦΙΛΙΑ Π.                                                          Δ/ΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ (008)
  16. ΧΟΝΔΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Κ.                                                Δ/ΝΣΗ ΔΙΕΘΝΩΝ ΑΓΟΡΩΝ (037)
  17. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Ι.                                                        Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤ. & ΣΤΗΡ. ΑΝΘΡ. ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ (004)

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

  1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.                                      Δ/ΝΣΗ ΕΙΔΙΚΩΝ ΠΙΣΤΟΔΟΤΗΣΕΩΝ (011)
  2. ΣΤΡΙΚΟΥ ΑΝΝΑ Ι.                                                              Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ (038)
  3. ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Α.                                              Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ (038)

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

  1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ι.                                  Δ/ΝΣΗ DIGITAL BUSINESS (021)
  2. ΖΕΜΠΗ ΜΑΡΙΑ Δ.                                                              Δ/ΝΣΗ ΔΙΚΤΥΟΥ Α΄ (964)
  3. ΚΑΛΟΧΑΙΡΕΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ι.                                        ΚΑΤ/ΜΑ ΟΔ. ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (068)

 

 

 

ΕΝΙΑΙΑ

 

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

  1. ΦΡΥΓΑΝΑ ΣΕΒΑΣΤΗ Ε.                                                     ΚΑΤ/ΜΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (199)
  2. ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ.                              ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΣΤΗΡΙΞΗ (006)
  3. ΓΚΟΥΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ Λ.                                                    ΚΑΤ/ΜΑ ΟΔ. ΣΤΑΔΙΟΥ 38 (080)
  4. ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑ ΤΑΤΙΑΝΑ Μ.                                           ΚΑΤ/ΜΑ ΟΔ. ΣΤΑΔΙΟΥ 38 (080)
  5. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ.                                             ΚΑΤ/ΜΑ Λ. ΑΘΗΝΩΝ (044)
  6. ΦΑΚΙΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Δ.                                                    ΚΑΤ/ΜΑ ΑΓ. ΜΕΛΕΤΙΟΥ (168)
  7. ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΟΛΓΑ Π.                                                         ΣΥΕΤΕ
  8. ΠΡΟΒΕΛΕΓΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ.                                       Δ/ΝΣΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΜΕΓ. ΠΕΛΑΤΩΝ (979)
  9. ΧΑΛΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) Γ.                                             ΣΥΕΤΕ
  10. ΓΙΑΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Κ.                                                     ΕΙΔΙΚΩΝ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΕΩΝ (911)
  11. ΑΛ ΝΤΑΕΝΙ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Τ.                                             ΚΑΤ/ΜΑ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ (157)
  12. ΜΑΚΡΗ ΕΛΙΝΑ Ι.                                                               ΚΑΤ/ΜΑ ΜΕΓΑΡΩΝ (411)
  13. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ν.                            PRIVATE BANKING (708)
  14. ΚΟΥΒΑΡΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Κ.                                             ΓΕΡΑΚΑΣ – ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΗΣΗ (914)
  15. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Μ.                                            ΚΑΤ/ΜΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (199)
  16. ΜΑΚΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Κ.                                                     ΓΕΡΑΚΑΣ – ΣΥΝ/ΚΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ (946)
  17. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Δ.                                       ΚΑΤ/ΜΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (188)

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

  1. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΓΚΕΛΛΗ) Κ.                 ΚΑΤ/ΜΑ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ (157)
  2. ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Κ.                                       ΚΑΤ/ΜΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (199)
  3. ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ.                                                  ΚΑΤ/ΜΑ ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ (132)
  4. ΚΑΛΛΗ ΑΝΝΑ Κ.                                                             ΔΤΕΚΕΚ – ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (938)
  5. ΣΑΛΜΑΣ ΓΕΩΡΓΟΣ Π.                                                    ΚΑΤ/ΜΑ ΠΑΙΑΝΙΑΣ (161)
  6. ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ι.                                   ΚΑΤ/ΜΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (199)
  7. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ν.                                           ΓΕΡΑΚΑΣ – ΣΥΝ/ΚΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ (946)
  8. ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Γ.                                             ΚΑΤ/ΜΑ ΚΟΛΩΝΟΥ (135)
  9. ΣΙΣΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ν.                                                       ΚΑΤ/ΜΑ ΧΑΡΟΚΟΠΟΥ (053)
  10. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Φ.                             ΓΕΡΑΚΑΣ – ΣΥΝ/ΚΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ (946)
  11. ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΚΑ ΕΙΡΗΝΗ Α.                                           ΚΑΤ/ΜΑ ΑΓ. ΜΕΛΕΤΙΟΥ (168)
  12. ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ε.                                     ΚΑΤ/ΜΑ ΚΟΛΩΝΟΥ (135)
  13. ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Α.                                            ΚΑΤ/ΜΑ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ (147)
  14. ΚΑΠΠΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ Γ.                                                  ΚΑΤ/ΜΑ ΠΑΝΟΡΜΟΥ (064)
  15. ΜΠΑΚΟΥΛΗΣ ΣΤΑΘΗΣ Δ.                                             ΚΑΤ/ΜΑ Λ. ΑΘΗΝΩΝ (044)
  16. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΦΙΛΙΩ Γ.                                                    ΚΑΤ/ΜΑ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ (177)
  17. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.                                   ΚΑΤ/ΜΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ (088)

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

  1. ΧΟΥΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.                                                       ΚΑΤ/ΜΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (199)
  2. ΜΠΙΡΛΗ ΑΝΝΑ Α.                                                             ΚΑΤ/ΜΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (121)
  3. ΠΙΕΡΡΟΥΤΣΑΚΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Σ.                                   ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΣΥΔΙΠΕΛ (038)

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

  1. ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ Ν.                                           ΚΑΤ/ΜΑ Ν. ΙΩΝΙΑΣ (150)
  2. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ Δ.                                             ΚΑΤ/ΜΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (199)
  3. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Δ.                                      ΚΑΤ/ΜΑ ΜΕΝΙΔΙΟΥ (091)

 

 

 

 

Δύναμη Ενότητας & Ελπίδας για το ΤΥΠΕΤ

 

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

  1. ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Κ.                           ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΚΑΤ/ΜΑ (040)
  2. ΚΑΡΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ Γ.                                  Δ/ΝΣΗ ΝΟΜ. ΥΠ/ΣΙΩΝ ΤΡΑΠΕΖΑΣ & ΟΜΙΛΟΥ (009)
  3. ΖΗΣΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ.                                    Δ/ΝΣΗ ΕΡΓ. ΣΤΗΡ. ΕΤΑΙΡ. ΠΙΣΤ. ΕΙΔ. ΔΙΑΧ. (929)
  4. ΒΟΥΡΝΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Π.                                ΣΥΤΑΤΕ
  5. ΓΚΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Β.                                         Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤ. & ΥΠΟΔ. ΠΛΗΡ/ΚΗΣ ΟΜΙΛΟΥ (035)
  6. ΜΠΑΧΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Μ.                                  ΚΑΤ/ΜΑ ΟΔ. Α. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (695)
  7. ΜΠΕΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ι.                                      Δ/ΝΣΗ ΑΞΙΟΛ. ΑΙΤΗΜ. ΔΙΕΥΘ. ΟΦΕΙΛΩΝ Λ.Τ. (913)
  8. ΜΟΥΛΗ ΠΕΛΑΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Θ.                   ΤΟΜΕΑΣ ΙΔΙΩΤΩΝ ΠΕΛΑΤΩΝ (991)
  9. ΦΛΟΥΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.                       Δ/ΝΣΗ ΠΡΟΜ. & DEMAND MANAG. ΤΡ. & ΟΜ. (028)
  10. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ Δ.           ΑΟΠΕΤΕ
  11. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ν.           Δ/ΝΣΗ ΑΣΦΑΛ. ΤΗΣ ΤΡΑΠ. & ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ (960)
  12. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Ν.                        ΚΑΤ/ΜΑ ΑΚΤΗΣ ΜΙΑΟΥΛΗ (702)
  13. ΚΥΡΙΑΚΑΚΟΣ ΛΥΣΣΑΝΔΡΟΣ Π.                     ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ (040)
  14. ΠΑΤΣΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Θ.                       Δ/ΝΣΗ ΣΥΝ/ΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΟΜΙΛΟΥ (946)
  15. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Θ.                        ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ (040)
  16. ΑΧΑΜΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ.                                  ΚΑΤ/ΜΑ ΠΑΝΟΡΜΟΥ (064)
  17. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ.                       ΣΥΤΑΤΕ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

  1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.                       ΣΥΤΑΤΕ
  2. ΚΟΡΚΟΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ Π.                                   ΚΑΤ/ΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (107)
  3. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.                     ΚΑΤ/ΜΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (199)
  4. ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.                             ΚΑΤ/ΜΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΟ (196)
  5. ΓΕΡΑΦΕΝΤΗ ΝΙΚΗ Η.                                       Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤ. & ΣΤΗΡ. ΑΝΘΡ. ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ (004)
  6. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Β.              Δ/ΝΣΗ ΝΟΜ. ΥΠ/ΣΙΩΝ ΤΡΑΠΕΖΑΣ & ΟΜΙΛΟΥ (009)
  7. ΖΟΥΡΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Α.                                    Δ/ΝΣΗ ΣΤΡΑΤ. ΣΧΕΔ. & ΣΤΗΡ. ΑΠΑΙΤ. Λ.Τ. (963)
  8. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΡΤΕΜIΣ Κ.                                Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ (038)
  9. ΠΕΦΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ.                                   Δ/ΝΣΗ ΜΕΣΑΙΩΝ ΕΤΑΙΡΙΚΩΝ ΠΙΣΤ. ΕΙΔ. ΔΙΑΧ. (926)
  10. ΣΙΑΦΑΚΑ ΜΑΡΙΑ Κ.                                          ΚΑΤ/ΜΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (164)
  11. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ.                     ΚΑΤ/ΜΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ (141)
  12. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ν.     ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΡΤΩΝ (014)
  13. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Ν.                 ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΙΚΤΥΟΥ Α΄ (964)
  14. ΚΑΜΠΟΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Ι.                                    Δ/ΝΣΗ ΦΟΡΟΛ. ΤΗΣ ΤΡΑΠ. & ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ (940)
  15. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Π.                   ΚΑΤ/ΜΑ ΚΟΛΩΝΑΚΙΟΥ (139)
  16. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ Ε.                        ΤΟΜΕΑΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (018)
  17. ΚΑΡΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ.                                    ΣΥΤΑΤΕ

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

  1. ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΙΑΣ Θ.                                           ΣΥΤΑΤΕ
  2. ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Ν.                                        Δ/ΝΣΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔ. & ΛΟΓΙΣΤ. ΕΡΓΑΣΙΩΝ (919)
  3. ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Ι.                                               ΚΑΤ/ΜΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (105)

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

  1. ΚΟΥΤΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.                           Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ (038)
  2. ΜΑΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.                              Δ/ΝΣΗ ΣΥΝ/ΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΟΜΙΛΟΥ (946)
  3. ΚΕΣΙΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ.                                ΣΥΤΑΤΕ

 

 

 

ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

 

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

  1. ΤΖΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α.                                           Δ/ΝΣΗ PRIVATE BANKING (010)
  2. ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ.                                         Δ/ΝΣΗ DIGITAL BUSINESS (021)
  3. ΚΟΡΟΥ ΛΑΣΚΑΡΙΝΑ Δ.                                                    Δ/ΝΣΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ (941)
  4. ΠΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ.                                 ΤΟΜΕΑΣ SEGMENT RISK & CONTROL ΛΙΑΝ. (036)
  5. ΒΛΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Β.                                                     Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ (038)
  6. ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.                                                 ΕΘΝΙΚΗ FACTORING (616)
  7. ΣΙΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Χ.                                                     Δ/ΝΣΗ ΔΙΕΘΝΩΝ ΑΓΟΡΩΝ (037)
  8. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ Ν.                                        Δ/ΝΣΗ ΔΙΕΘΝΩΝ ΑΓΟΡΩΝ (037)
  9. ΤΣΕΛΕΝΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Γ.                                              ΚΑΤ/ΜΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ (112)
  10. ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ.                                              Δ/ΝΣΗ ΠΡΟΜ. & DEMAND MANAGEMENT (028)
  11. ΚΑΣΠΑΡΙΑΝ ΠΑΥΛΟΣ I.                                                    ΚΑΤ/ΜΑ ΒΟΥΛΑΣ (656)
  12. ΛΑΝΤΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ A.                                               Δ/ΝΣΗ ΤΡΑΠ/ΚΗΣ ΜΕΣΑΙΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (002)
  13. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ N.                                  ΚΑΤ/ΜΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ (112)
  14. ΡΟΥΜΠΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ E.                                                 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ (040)
  15. ΓΚΟΓΚΟΡΕΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Z.                                          Δ/ΝΣΗ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΧΡΗΜ/ΚΩΝ & ΕΠΕΝ. ΥΠ. (941)
  16. ΨΑΡΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ν.                                                Δ/ΝΣΗ ΜΕΠΕΔ (970)
  17. ΠΟΥΠΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.                                                   ΣΥΕΤΕ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

  1. ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Ν.                                       Δ/ΝΣΗ ΣΥΝΤ. ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡ/ΚΗΣ ΟΜΙΛΟΥ (942)
  2. ΛΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Σ.                                                      ΚΑΤ/ΜΑ ΠΕΥΚΗΣ (672)
  3. ΛΙΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Θ.                                                 ΚΑΤ/ΜΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ (088)
  4. ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ι.                                    ΚΑΤ/ΜΑ ΑΚΤΗΣ ΚΟΝΔΥΛΗ (191)
  5. ΝΤΟΜΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ Π.                                                    Δ/ΝΣΗ CORE BANKING (945)
  6. ΔΙΜΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.                                                    Δ/ΝΣΗ ΣΥΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗΣ ΤΡΑΠ. ΟΜΙΛΟΥ (946)
  7. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Θ.                      Δ/ΝΣΗ ΔΙΕΘΝΩΝ ΑΓΟΡΩΝ (037)
  8. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α.                                            ΚΑΤ/ΜΑ ΠΕΥΚΗΣ (672)
  9. ΚΕΒΟΡΚΙΑΝ ΜΑΡΙΑ Κ.                                                     ΚΑΤ/ΜΑ ΒΟΥΛΑΣ (656)
  10. ΣΚΟΥΛΗΚΑΡΗ ΕΥΔΟΚΙΑ Γ.                                              Δ/ΝΣΗ ΔΙΑΧ. ΑΠΑΙΤΗΣΕΩΝ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠ. (975)
  11. ΦΛΟΥΡΗΣ ΙΑΣΩΝ Γ.                                                          ΤΟΜΕΑΣ ΙΔΙΩΤΩΝ ΠΕΛΑΤΩΝ (991)
  12. ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Ι.                                           ΚΑΤ/ΜΑ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (149)
  13. ΡΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β.                                                ΚΑΤ/ΜΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (122)
  14. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ Κ.                                        ΚΑΤ/ΜΑ Λ. ΑΘΗΝΩΝ (044)
  15. ΤΑΦΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ A.                                                 Δ/ΝΣΗ PRIVATE BANKING (010)
  16. ΚΥΔΩΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ I.                                                      HR BUSINESS PARTNERS (980)
  17. ΚΑΤΙΩΤΟΥΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ X.                                  Δ/ΝΣΗ DIGITAL BUSINESS (021)

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

  1. ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ.                                                Δ/ΝΣΗ FINANCIAL CRIME COMPLIANCE (955)
  2. ΦΟΥΡΝΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.                                            Δ/ΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡ. (006)
  3. ΖΕΡΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.                                     ΚΕΝΤΡΟ ΠΙΣΤΟΔΟΤΗΣΕΩΝ Β1 (912)

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

  1. ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΝΙΚΗ Ι.                                                         Δ/ΝΣΗ DIGITAL BUSINESS (021)
  2. ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Λ.                                          Δ/ΝΣΗ DIGITAL BUSINESS (021)
  3. ΦΥΤΙΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Ι.                                                          ΚΑΤ/ΜΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (099)

 

Η ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

    Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                    Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

Θ. ΓΕΡΑΝΙΟΣ                        ΑΝΤ. ΛΙΤΟΥ

 ΤΑ ΜΕΛΗ

Β. ΓΚΕΒΕΖΟΣ                       ΕΥΘ. ΠΟΛΙΤΗΣ             ΙΩΑΝ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

 

×
GR | EN | FR

Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για τη βέλτιστη παροχή υπηρεσιών.

active_page: menu_3PID: 27295 addPage -> ok (readPageData: 0) https://www.typet.gr/page-briefing-view.php?id=964