logo TYPET
GR | EN | FR

Ανακοίνωση Νο 4 της Κεντρικής Εφορευτικής Επιτροπής

Για τη διενέργεια αρχαιρεσιών με πανελλαδική ψηφοφορία για την

εκλογή νέου ΔΣ του ΤΥΠΕΤ και Εξελεγκτικής Επιτροπής

 

Ανακήρυξη υποψήφιων για την περιφέρεια

Συναδέλφισσες / -οι,

Σε συνέχεια προηγούμενων ανακοινώσεων της ΚΕΕ σχετικά με την πανελλαδική ψηφοφορία για την εκλογή νέου Διοικητικού Συμβουλίου & Εξελεγκτικής Επιτροπής στο ΤΥΠΕΤ, σας γνωρίζουμε με αλφαβητική σειρά τους υποψήφιους, οι οποίοι σύμφωνα με το Καταστατικό ανακηρύχθηκαν από την Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή ΤΥΠΕΤ και θα διεκδικήσουν την ψήφο σας:

 

Β΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

  1. ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ν.                       ΚΑΤ/ΜΑ ΘΑΣΟΥ (349)
  2. ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Δ.                    ΚΑΤ/ΜΑ ΙΑΣΜΟΥ ΡΟΔΟΠΗΣ (354)

 

Γ΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

  1. ΓΚΟΝΤΟΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Η.                         ΚΕΝΤΡΟ ΠΙΣΤΟΔΟΤΗΣΕΩΝ Β2 (912)
  2. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Α.          ΚΑΤ/ΜΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ (238)
  3. ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Β.                                      ΚΑΤ/ΜΑ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (839)
  4. ΜΠΑΝΑΚΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ε.                      ΚΑΤ/ΜΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (224)
  5. ΜΥΤΙΝΗ ΣΤΕΛΛΑ Β.                                           ΚΕΝΤΡΟ ΠΙΣΤΟΔΟΤΗΣΕΩΝ Β2 (912)
  6. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ.                            Δ/ΝΣΗ ΤΡΑΠ/ΚΗΣ ΜΕΣ. ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ (002)
  7. ΠΑΡΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.                                    ΚΑΤ/ΜΑ ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ (421)
  8. ΣΑΦΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Α.                                      ΚΑΤ/ΜΑ ΕΥΟΣΜΟΥ (240)

 

Δ΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

  1. ΒΑΡΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Θ.                                    ΚΑΤ/ΜΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ (374)
  2. ΒΟΥΡΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ.                             ΚΑΤ/ΜΑ ΖΑΚΥΝΘΟΥ (345)
  3. ΔΕΜΙΣΑΡΛΗΣ ΘΩΜΑΣ Ι.                                  ΚΑΤ/ΜΑ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ (315)
  4. ΖΗΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Ν.                                    ΚΑΤ/ΜΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ (454)
  5. ΠΑΝΑΓΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.                               ΚΑΤ/ΜΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ (399)
  6. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ Θ.                  ΚΑΤ/ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ (486)
  7. ΣΚΟΥΡΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΕΙΡΗΝΗ Γ.           ΚΑΤ/ΜΑ ΙΘΑΚΗΣ (356)
  8. ΤΖΑΛΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.                                ΚΑΤ/ΜΑ ΜΕΤΣΟΒΟΥ (417)

 

Ε΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

  1. ΙΑΤΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Δ.                                     Δ/ΝΣΗ ΤΡΑΠ. Μ. ΕΠΙΧ. ΥΠΟΔ/ΝΣΗ Θ΄ ΚΠΑ4 (002)
  2. ΚΑΡΑΟΥΛΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ Μ.                          ΚΑΤ/ΜΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ (202)
  3. ΚΑΡΠΕΤΑΣ ΒΑΪΟΣ Ε.                                      ΚΑΤ/ΜΑ ΣΚΙΑΘΟΥ (492)
  4. ΚΟΘΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α.                                  ΚΑΤ/ΜΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ (477)
  5. ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ι.                                 ΚΑΤ/ΜΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ (477)
  6. ΜΑΡΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε.                            ΚΑΤ/ΜΑ ΒΟΛΟΥ (201)
  7. ΜΕΤΣΙΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣ. Κ.           ΚΑΤ/ΜΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (488)
  8. ΜΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α.                       ΚΑΤ/ΜΑ ΒΟΛΟΥ (201)
  9. ΜΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ Α.                                          ΚΑΤ/ΜΑ ΛΑΜΙΑΣ (396)
  10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Κ.               ΚΑΤ/ΜΑ ΦΑΡΣΑΛΩΝ (483)
  11. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Σ.        ΚΑΤ/ΜΑ ΘΗΒΩΝ (350)
  12. ΡΟΔΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ν.Σ.                              ΚΑΤ/ΜΑ ΣΚΟΠΕΛΟΥ (471)
  13. ΧΑΡΙΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ Β.                                      ΚΑΤ/ΜΑ ΒΟΛΟΥ (201)

 

ΣΤ΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

  1. ΚΟΪΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ Κ.                                     ΚΑΤ/ΜΑ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (379)
  2. ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ.                          ΚΑΤ/ΜΑ ΟΔ. ΜΑΙΖΩΝΟΣ ΠΑΤΡΑΣ (785)
  3. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ.             ΚΑΤ/ΜΑ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (379)
  4. ΤΕΡΖΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Α.                                ΚΑΤ/ΜΑ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ (328)
  5. ΤΣΑΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Β.                               ΚΕΝΤΡΟ ΠΙΣΤΟΔΟΤΗΣΕΩΝ Β3 (912)

 

Ζ΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.                   ΚΑΤ/ΜΑ Λ. ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΥ (204)
  2. ΒΕΛΗΒΑΣΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ Α.                      ΚΑΤ/ΜΑ Λ. ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΥ (204)
  3. ΠΑΝΑΓΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε.                          ΚΑΤ/ΜΑ ΘΗΡΑΣ (351)
  4. ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Λ.        ΚΑΤ/ΜΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (460)
  5. ΣΩΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α.                                  ΚΑΤ/ΜΑ ΣΟΥΔΑΣ (494)
  6. ΤΣΙΜΠΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Θ.                              ΚΑΤ/ΜΑ ΧΑΝΙΩΝ (489)
  7. ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.           ΚΑΤ/ΜΑ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (415)

 

Η΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

  1. ΖΩΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε.                                 ΚΑΤ/ΜΑ ΚΟΖΑΝΗΣ (377)
  2. ΚΑΖΑΛΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.                ΚΑΤ/ΜΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (330)
  3. ΚΑΒΟΥΚΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Π.                      ΚΑΤ/ΜΑ ΚΟΖΑΝΗΣ (377)
  4. ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ.             ΚΑΤ/ΜΑ ΑΡΙΔΑΙΑΣ (319)
  5. ΧΑΤΖΗΜΑΤΘΑΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ι.        ΚΑΤ/ΜΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (330)

 

Η ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

             Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                    Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ          

Θ. ΓΕΡΑΝΙΟΣ                        ΑΝΤ. ΛΙΤΟΥ

ΤΑ ΜΕΛΗ

Β. ΓΚΕΒΕΖΟΣ

ΕΥΘ. ΠΟΛΙΤΗΣ

ΙΩΑΝ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

 

×
GR | EN | FR

Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για τη βέλτιστη παροχή υπηρεσιών.

active_page: menu_3PID: 28009 addPage -> ok (readPageData: 0) https://www.typet.gr/page-briefing-view.php?id=963