logo TYPET
GR | EN | FR

Ανακοίνωση Νο 4 της Κεντρικής Εφορευτικής Επιτροπής

Συναδέλφισσες / -οι,

Σε συνέχεια προηγούμενων ανακοινώσεων της ΚΕΕ σχετικά με την πανελλαδική ψηφοφορία για την εκλογή νέου Διοικητικού Συμβουλίου ΤΥΠΕΤ & Εξελεγκτικής Επιτροπής που θα διεξαχθεί από τη Δευτέρα 20.05.2024 έως και την Παρασκευή 24.05.2024, σας γνωρίζουμε τους υποψήφιους συνδυασμούς, οι οποίοι σύμφωνα με το Καταστατικό ανακηρύχθηκαν από την Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή και θα διεκδικήσουν την ψήφο σας:

 

 

 

ΔΗ.ΣΥ.Ε.

ΥΓΕΙΑ – ΦΡΟΝΤΙΔΑ – ΠΡΟΟΔΟΣ

 

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ 

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

  1. ΤΣΑΚΛΑΣ ΛΟΥΚΑΣ Σ.                                     ΤΥΠΕΤ
  2. ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.                                 ΤΥΠΕΤ
  3. ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΛΕΝΗ Λ.                                      ΤΥΠΕΤ
  4. ΣΑΓΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ν.                     Δ/ΝΣΗ ΕΓΚΡΙΣΕΩΝ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ (912)
  5. ΣΤΕΦΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ Ι.                                      Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ & ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ (004)
  6. ΕΡΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.                                  ΤΥΠΕΤ
  7. ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.                  Δ/ΝΣΗ ΦΟΡΟΛΟΓΙΑΣ (940)
  8. ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Ν.               Δ/ΝΣΗ ΕΚΤΙΜ. & ΣΥΜΒ. ΥΠΗΡ. ΑΚΙΝ. & ΚΙΝ. ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ (948)
  9. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΣΟΦΙΑ Π.                                ΚΑΤ/ΜΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (164)
  10. ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Α.                       ΤΟΜΕΑΣ SELF-SERVICE BANKING (559)
  11. ΜΠΑΤΣΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.                      ΚΑΤ/ΜΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (187)
  12. ΒΛΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Β.                                Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ (038)
  13. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Μ.                  Δ/ΝΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΗΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ (972)
  14. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΗΛΙΑΣ Θ.                                       Δ/ΝΣΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ (919)
  15. ΜΠΟΓΔΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.                       ΚΑΤ/ΜΑ ΟΔ. ΦΟΡΜΙΩΝΟΣ (127)
  16. ΓΛΕΝΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κ.                            Δ/ΝΣΗ ΣΥΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ (946)
  17. ΓΙΟΥΡΟΥΚΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Μ.                      Δ/ΝΣΗ ΕΤΑΙΡ. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΜΑΡΚΑΣ & ΠΕΛΑΤΗ (981)

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

  1. ΦΟΥΡΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ.                                     Δ/ΝΣΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΑΙΤΗΜΑΤΩΝ ΔΙΕΥΘ. ΟΦΕΙΛΩΝ ΛΙΑΝΙΚΗΣ (913)
  2. ΖΟΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Κ.                            Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ (038)
  3. ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ε.            Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ & ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (035)
  4. ΚΟΚΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Η.                                  ΚΑΤ/ΜΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (089)
  5. ΜΠΑΓΚΕΡΗ ΑΝΝΑ Χ.                                     ΚΑΤ/ΜΑ ΟΔ. ΑΧΑΡΝΩΝ (111)
  6. ΤΡΑΠΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Δ.                         ΚΑΤ/ΜΑ ΙΛΙΟΥ (079)
  7. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.             ΚΑΤ/ΜΑ ΚΑΜΙΝΙΩΝ (195)
  8. ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Θ.                             ΚΑΤ/ΜΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (199)
  9. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ  Ν.                            ΚΑΤ/ΜΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ (140)
  10. ΜΠΡΑΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Β.                           ΚΑΤ/ΜΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (148)
  11. ΤΣΑΤΣΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ Σ.                                  Δ/ΝΣΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΣΗΣ & ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ (900)
  12. ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΣ Γ.                                      ΚΑΤ/ΜΑ ΑΚΤΗΣ ΜΙΑΟΥΛΗ (702)
  13. ΑΝΤΥΠΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Δ.                                  Δ/ΝΣΗ FINANCIAL CRIME COMPLIANCE (955)
  14. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ Γ.     Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ & ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ (004)
  15. ΦΛΑΓΚΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ Γ.                                    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ (040)
  16. ΜΑΝΤΖΑΚΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Δ.                    Δ/ΝΣΗ ΕΤΑΙΡΙΚΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ & ΑΝΑΦΟΡΩΝ ESG (983)
  17. ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.                           ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΕΤΕ

  

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ


ΤΑΚΤΙΚΟΙ

  1. ΓΡΑΨΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.                                     ΚΑΤ/ΜΑ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ (175)
  2. ΡΑΝΤΑΒΕΛΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Δ.                         Δ/ΝΣΗ ΕΛΕΓΧΟΥ ΠΙΣΤΩΤΙΚΟΥ ΚΙΝΔΥΝΟΥ (030)
  3. ΑΓΓΕΛΗΣ ΖΗΣΙΜΟΣ Ν.                                    ΚΑΤ/ΜΑ ΠΛ. ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΟΣ (104)

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

  1. ΣΥΡΓΚΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Β.                           Δ/ΝΣΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΤΑΙΡΙΚΩΝ ΠΙΣΤΟΔΟΤΗΣΕΩΝ (951)
  2. ΦΩΘΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Μ.                          Δ/ΝΣΗ BANK ANALYTICS, CRM & RETAIL MIS (944)
  3. ΓΕΡΑΝΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.                               Δ/ΝΣΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΤΑΙΡΙΚΩΝ ΠΙΣΤΟΔΟΤΗΣΕΩΝ (951)

 

 

Δύναμη Ενότητας & Ελπίδας

για το ΤΥΠΕΤ

 

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ


ΤΑΚΤΙΚΟΙ

  1. ΚΕΣΙΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ.                                 ΣΥΤΑΤΕ
  2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.                      ΣΥΤΑΤΕ
  3. ΖΗΣΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ.                                   Δ/ΝΣΗ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΕΤΑΙΡ. ΠΙΣΤ. ΕΙΔ. ΔΙΑΧ. (929)
  4. ΓΚΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Β.                                       Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ & ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (035)
  5. ΤΣΑΝΤΣΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.           Δ/ΝΣΗ ΕΛΕΓΧΟΥ ΠΙΣΤΩΤΙΚΟΥ ΚΙΝΔΥΝΟΥ (030)
  6. ΜΠΕΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ι.                                     Δ/ΝΣΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΑΙΤΗΜΑΤΩΝ ΔΙΕΥΘ. ΟΦΕΙΛΩΝ ΛΙΑΝΙΚΗΣ (913)
  7. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Θ.                        ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ (040)
  8. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Ν.                        ΚΑΤ/ΜΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (121)
  9. ΚΟΡΚΟΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ Π.                                   ΚΑΤ/ΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (107)
  10. ΜΑΜΑΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ Χ.                               ΚΑΤ/ΜΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΟ (196)
  11. ΦΛΟΥΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.                       Δ/ΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ (028)
  12. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Ε.                    ΚΑΤ/ΜΑ ΧΑΡΟΚΟΠΟΥ (053)
  13. ΜΠΙΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Λ.                              ΚΑΤ/ΜΑ ΟΔ.ΦΟΡΜΙΩΝΟΣ (127)
  14. ΚΟΥΤΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.                              Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ (038)
  15. ΚΑΡΚΑΤΣΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ.                           Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ (038)
  16. ΛΑΖΑΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ Π.                                      ΚΑΤ/ΜΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (669)
  17. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ Β.               Δ/ΝΣΗ ΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (009)

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

  1. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ.                     ΣΥΤΑΤΕ
  2. ΚΑΡΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ.                                  ΣΥΤΑΤΕ
  3. ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ι.               Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ & ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ (004)
  4. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ Κ.                              Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ (038)
  5. ΣΤΑΥΡΑ ΜΑΡΙΑ Ι.                                           Δ/ΝΣΗ ΣΥΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ (946)
  6. ΜΑΡΓΙΩΛΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ Ν.                              Δ/ΝΣΗ FINANCIAL CRIME COMPLIANCE (955)
  7. ΖΟΥΡΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Α.                                 Δ/ΝΣΗ ΣΤΡΑΤ. ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΣΤΗΡ. ΑΠΑΙΤ. ΛΙΑΝ. ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ (963)
  8. ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΣΟΦΙΑ Ι.                                      Δ/ΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ (971)
  9. ΜΑΝΩΛΑΡΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ Μ.                        Δ/ΝΣΗ ΣΤΡΑΤ. & ΕΠΙΧ. ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΑΝΘΡ. ΔΥΝ. (978)
  10. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.                ΚΑΤ/ΜΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ (140)
  11. ΚΥΡΙΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ε.                                    ΚΑΤ/ΜΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (137)
  12. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Π.                ΚΑΤ/ΜΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ (141)
  13. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ.                   Δ/ΝΣΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΕΤΑΙΡΙΚΩΝ ΠΕΛΑΤΩΝ (206)
  14. ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ.              ΚΑΤ/ΜΑ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (149)
  15. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Π.                          ΚΑΤ/ΜΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟ ΨΥΧΙΚΟΥ (614)
  16. ΚΟΥΤΙΒΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ε.                               Δ/ΝΣΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΣΗΣ & ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ (900)
  17. ΚΑΡΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ Γ.                               Δ/ΝΣΗ ΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (009)

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ


ΤΑΚΤΙΚΟΙ

  1. ΒΟΥΡΝΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Π.                               ΣΥΤΑΤΕ
  2. ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.                             ΚΑΤ/ΜΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΟ (196)
  3. ΚΑΜΠΟΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Ι.                                    Δ/ΝΣΗ ΦΟΡΟΛΟΓΙΑΣ (940)

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

  1. ΑΓΟΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ο.                                    Δ/ΝΣΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ (919)
  2. ΖΩΙΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α.                                   Δ/ΝΣΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΣΗΣ & ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ (900)
  3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ Δ.         ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΕΤΕ

 

 

 

Ανοιχτή γραμμή με το συνάδελφο

για το ΤΥΠΕΤ

 

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ


ΤΑΚΤΙΚΟΙ

  1. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ Β.                                  ΤΥΠΕΤ
  2. ΤΣΟΛΑΚΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ Μ.                             Δ/ΝΣΗ ΔΙΚΤΥΟΥ Α’ (964)
  3. ΠΡΟΚΟΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.                        Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ & ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ (004)
  4. ΚΡΙΚΟΥ ΑΝΘΗ Α.                                            Δ/ΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ (971)
  5. ΤΟΤΩΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) Ι.                     Δ/ΝΣΗ ΕΤΑΙΡΙΚΗΣ ΣΥΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ (907)
  6. ΤΟΥΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε.                                   ΚΑΤ/ΜΑ ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ (109)
  7. ΣΕΪΜΕΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Ν.                              ΚΑΤ/ΜΑ ΛΕΩΦ. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (715)
  8. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Σ.            Δ/ΝΣΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΤΑΙΡΙΚΩΝ ΠΙΣΤΟΔΟΤΗΣΕΩΝ (951)
  9. ΑΛΠΟΥ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ Α.                                     Δ/ΝΣΗ COMPLIANCE RISK GOVERNANCE & MONITORING (516)
  10. ΜΙΚΕΛΗ ΖΗΝΟΒΙΑ Ε.                                      Δ/ΝΣΗ BUSINESS BANKING & KEY ACCOUNT SEGMENTS (019)
  11. ΔΕΡΟΥΚΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Χ.                      ΚΑΤ/ΜΑ ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΥ (047)
  12. ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) Α.            Δ/ΝΣΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΣΗΣ & ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ (900)
  13. ΒΡΕΝΤΖΟΥ ΑΘΗΝΑ Ε.                                     Δ/ΝΣΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΑΙΤΗΜΑΤΩΝ ΔΙΕΥΘ. ΟΦΕΙΛΩΝ ΛΙΑΝΙΚΗΣ (913)
  14. ΜΑΝΤΖΟΥΝΗ ΙΩΑΝΝΑ Μ.                              Δ/ΝΣΗ CORE BANKING (945)
  15. ΓΛΥΝΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ Ι.                                     Δ/ΝΣΗ ΔΙΑΧ. ΕΡΓΩΝ & ΔΙΑΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (905)
  16. ΣΤΕΦΑΝΑΚΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ-ΗΛΙΑΝΑ Κ.          Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ & ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (035)
  17. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Γ.                                 Δ/ΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ (971)

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

  1. ΑΝΕΜΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Α.               Δ/ΝΣΗ ΣΥΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ (946)
  2. ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ Ι.                              ΚΑΤ/ΜΑ ΚΟΛΩΝΑΚΙΟΥ (139)
  3. ΓΑΡΙΒΑΛΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.                        ΤΟΜΕΑΣ ΔΙΑΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ (966)
  4. ΚΑΖΑΚΛΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ.                               ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΕΤΕ
  5. ΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ.                         Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ & ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (035)
  6. ΝΑΝΟΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Λ.                         Δ/ΝΣΗ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ & ΕΠΕΝΔΥΤΙΚ. ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ (941)
  7. ΜΑΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Σ.                                        ΚΑΤ/ΜΑ ΛΕΩΦ.ΣΥΓΓΡΟΥ (076)
  8. ΑΡΓΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ.                                    Δ/ΝΣΗ ΕΜΠΟΡΙΚΗΣ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΑΚΙΝΗΤΩΝ (REO) (020)
  9. ΓΙΑΤΡΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  Α.                           ΚΑΤ/ΜΑ ΜΕΝΙΔΙΟΥ (091)
  10. ΚΟΥΡΕΛΗ ΑΝΝΑ Π.                                           ΚΑΤ/ΜΑ ΑΛΙΜΟΥ (698) 
  11. ΜΑΣΜΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Χ.                                  ΚΑΤ/ΜΑ RETAIL I-BANK ΠΛ. ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΟΣ (594)
  12. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ Χ.                      ΚΑΤ/ΜΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ (154)
  13. ΣΚΟΠΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Δ.                                 ΚΑΤ/ΜΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (121)
  14. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ.                           ΚΑΤ/ΜΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (180)
  15. ΚΑΝΑΤΣΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Ι.                        Δ/ΝΣΗ ΣΤΡΑΤ. & ΕΠΙΧ. ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΑΝΘΡ. ΔΥΝ. (978)
  16. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ι.                     Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ & ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (035)
  17. ΜΠΕΡΔΕΚΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ Γ.                          Δ/ΝΣΗ ΣΤΡΑΤ. & ΕΠΙΧ. ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΑΝΘΡ. ΔΥΝ. (978)

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ


ΤΑΚΤΙΚΟΙ

  1. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  Α.             Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ (038)
  2. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ Δ.                             ΚΑΤ/ΜΑ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ (181)
  3. ΜΠΑΡΝΤΗ ΜΑΝΤΕΛΕΝ Σ.Π.                         ΤΟΜΕΑΣ INTERNAL CONTROL ΛΙΑΝ. ΤΡΑΠ. & ΥΠΟΣΤ. ΛΕΙΤ. (974)


ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

  1. ΨΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Η.                            Δ/ΝΣΗ ΔΙΚΤΥΟΥ Α’ (964)
  2. ΛΕΠΕΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ.                           Δ/ΝΣΗ ΣΤΡΑΤ. & ΕΠΙΧ. ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΑΝΘΡ. ΔΥΝ. (978)
  3. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΥΜΙΟΣ Α.                          ΣΥΕΤΕ

 

 

 

ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ

Ανεξάρτητη Ανανεωτική Κίνηση

 

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ


ΤΑΚΤΙΚΟΙ

  1. ΤΖΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α.                        Δ/ΝΣΗ PRIVATE BANKING (010)
  2. ΚΟΡΟΥ ΛΑΣΚΑΡΙΝΑ (ΛΙΝΑ) Δ.                    Δ/ΝΣΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ (012)
  3. ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ν.                    Δ/ΝΣΗ ΕΓΚΡΙΣΕΩΝ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ (912)
  4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Θ.       Δ/ΝΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΗΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ (972)
  5. ΡΟΥΜΠΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ Ε.                              ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ (040)
  6. ΛΑΝΤΟΥΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α.                            Δ/ΝΣΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΜΕΣΑΙΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (002)
  7. ΚΥΔΩΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Ι.                                    Δ/ΝΣΗ HR BUSINESS PARTNERS ΔIKTYOY ΚΑΤ/ΤΩΝ (980)
  8. ΝΤΟΜΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ Π.                                  Δ/ΝΣΗ CORE BANKING (945)
  9. ΨΑΡΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.                               Δ/ΝΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΗΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ (972)
  10. ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Ι.                                 ΚΑΤ/ΜΑ ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (190)
  11. ΓΚΟΓΚΟΡΕΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ζ.                          Δ/ΝΣΗ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ & ΕΠΕΝΔΥΤΙΚ. ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ (941)
  12. ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Λ.                        ΤΟΜΕΑΣ CONTACT CENTER (045)
  13. ΦΟΥΡΝΑΡΟΣ ΝΙΚΟΣ Π.                                 Δ/ΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (006)
  14. ΦΛΟΥΡΗΣ ΙΑΣΩΝ Γ.                                       ΤΟΜΕΑΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΠΙΣΤΟΤΗΤΑΣ (995)
  15. ΦΛΩΡΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ Μ.                                 Δ/ΝΣΗ ΨΗΦΙΑΚΟΥ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΥ (914)
  16. ΛΑΤΣΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Κ.                        Δ/ΝΣΗ WEALTH MANAGEMENT (910)
  17. ΠΟΥΠΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.                                 ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ (004)

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

  1. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ Δ.          Δ/ΝΣΗ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗΣ ΔΙΚΤΥΟΥ ΚΑΤ/ΤΩΝ (015)
  2. ΤΖΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ν.                             ΚΑΤ/ΜΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟ ΨΥΧΙΚΟΥ (614)
  3. ΛΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Σ.                                    ΚΑΤ/ΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (107)
  4. ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ε.                             ΤΟΜΕΑΣ SELF-SERVICE BANKING (559)
  5. ΡΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β.                              ΚΑΤ/ΜΑ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (074)
  6. ΔΕΛΑΚΕΖΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ι.                                Δ/ΝΣΗ ΙΔΙΩΤΩΝ ΠΕΛΑΤΩΝ (991)
  7. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΣ Ι.                                     ΚΑΤ/ΜΑ ΒΡΥΩΝΗ (189)
  8. ΞΕΝΙΚΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Σ.                          ΚΑΤ/ΜΑ ΠΑΙΑΝΙΑΣ (161)
  9. ΣΚΟΥΛΗΚΑΡΗ ΕΥΔΟΚΙΑ Γ.                             Δ/ΝΣΗ ΣΤΡΑΤ. & ΕΠΙΧ. ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΑΝΘΡ. ΔΥΝ. (978)
  10. ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΜΟΥΗΛ Κ.                      Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ (038)
  11. ΤΑΦΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.                                  Δ/ΝΣΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΣΗΣ & ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ (900)
  12. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ Κ.                        Δ/ΝΣΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΕΤΑΙΡΙΚΩΝ ΠΕΛΑΤΩΝ (206)
  13. ΤΣΕΣΜΕΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Δ.                                 ΚΑΤ/ΜΑ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ (153)
  14. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γ.                          ΚΑΤ/ΜΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (188)
  15. ΤΣΙΑΤΑΚΗ ΧΡΥΣΑ Π.                                        ΚΑΤ/ΜΑ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ (147)
  16. ΦΥΤΙΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Ι.                                         ΚΑΤ/ΜΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (099)
  17. ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Δ.                                Δ/ΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ (028)

 


ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

  1. ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ.                                 Δ/ΝΣΗ FINANCIAL CRIME COMPLIANCE (955)
  2. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Μ.                        Δ/ΝΣΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΣΗΣ & ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ (900)
  3. ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Ι.                            ΚΑΤ/ΜΑ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (149)

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ Α.                        ΚΑΤ/ΜΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (099)
  2. ΧΑΡΟΚΟΠΟΥ ΟΛΓΑ Η.                                       ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ (004)
  3. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ Ν.                          ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ (004)

 

 

 

ΔΑΣ ΤΥΠΕΤ

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ

 

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ


ΤΑΚΤΙΚΟΙ

  1. ΜΙΝΤΖΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) Κ.            Δ/ΝΣΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΕΤΑΙΡΙΚΩΝ ΠΕΛΑΤΩΝ (206)
  2. ΜΑΡΚΟΥΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Ε.                              ΚΑΤ/ΜΑ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ (097)
  3. ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Π.                          ΣΥΕΤΕ   
  4. ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Χ.                              Δ/ΝΣΗ ΕΓΚΡΙΣΕΩΝ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ (912)
  5. ΜΙΧΑΗΛ ΓΙΑΝΝΗΣ Δ.                                      ΚΑΤ/ΜΑ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ (165)
  6. ΜΠΙΜΠΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ.                                     ΚΑΤ/ΜΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (669)
  7. ΨΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) Γ.        Δ/ΝΣΗ ΠΙΣΤΗΣ (959)
  8. ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.                             Δ/ΝΣΗ ΕΤΑΙΡΙΚΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ & ΑΝΑΦΟΡΩΝ ESG (983)
  9. ΜΠΕΛΜΠΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Γ.                      ΚΑΤ/ΜΑ ΠΛ. ΒΙΚΤΩΡΙΑΣ (118)
  10. ΓΑΙΤΑΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Π.                                 Δ/ΝΣΗ ΕΤΑΙΡΙΚΗΣ ΔΙΑΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ (007)
  11. ΚΑΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.                                Δ/ΝΣΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΕΤΑΙΡΙΚΩΝ ΠΕΛΑΤΩΝ (206)
  12. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Σ.                                 ΤΟΜΕΑΣ EMBEDDED BANKING (056)
  13. ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ι.                              ΤΟΜΕΑΣ SELF-SERVICE BANKING (559)
  14. ΠΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ν.                               ΚΑΤ/ΜΑ ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ (109)
  15. ΦΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Θ.                               ΚΑΤ/ΜΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗΣ (130)
  16. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ.                   ΚΑΤ/ΜΑ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ (157)
  17. ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε.                          ΣΥΕΤΕ   

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

  1. ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΚΑ ΕΙΡΗΝΗ  Α.                            ΚΑΤ/ΜΑ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (180)
  2. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΡΜΟΔΙΟΣ Δ.                            ΚΑΤ/ΜΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (669)
  3. ΚΟΡΡΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ.                                       Δ/ΝΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (942)
  4. ΚΡΙΚΕΛΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ Η.                                   ΚΑΤ/ΜΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ (112)
  5. ΤΕΣΣΕΡΗ ΑΣΠΑΣΙΑ Θ.                                       Δ/ΝΣΗ ΕΤΑΙΡΙΚΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ & ΑΝΑΦΟΡΩΝ ESG (983)
  6. ΚΑΝΔΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Χ.                                         ΚΑΤ/ΜΑ ΑΝΩ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (073)
  7. ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Γ.                    Δ/ΝΣΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΕΤΑΙΡΙΚΩΝ ΠΕΛΑΤΩΝ (206)
  8. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ Α.                               ΚΑΤ/ΜΑ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ (097)
  9. ΑΓΑΠΗΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ν.                            Δ/ΝΣΗ BUSINESS BANKING & KEY ACCOUNT SEGMENTS (019)
  10. ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.                              ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ (004)
  11. ΚΑΛΑΝΔΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Π.                       Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ (038)
  12. ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ ΗΛΙΑΣ Γ.                                       Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ & ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (035)
  13. ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Ι.                             Δ/ΝΣΗ WEALTH MANAGEMENT (910)
  14. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Γ.                     Δ/ΝΣΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΣΗΣ & ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ (900)
  15. ΚΡΙΤΖΙΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) Ε.             Δ/ΝΣΗ ΚΑΡΤΩΝ (014)
  16. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΚΑΣΑΝΔΡΑ Φ.                                 Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ (038)
  17. ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ ΦΩΤΗΣ Α.                                       ΟΤΟΕ

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

  1. ΠΑΣΣΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Χ.                                Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ (038)
  2. ΣΟΥΒΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Θ.                        ΚΑΤ/ΜΑ ΠΛ. ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΟΣ (104)
  3. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ν.                              Δ/ΝΣΗ ΑΝΑΠΤ. & ΣΤΗΡ. ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΕΤΑΙΡ. & ΕΠΕΝΔ. ΤΡΑΠ. (904)

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

  1. ΓΚΙΝΟΣΑΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Δ.                           ΤΟΜΕΑΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (018)
  2. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΗ   ΔΙΟΝΥΣΙΑ Α.                         Δ/ΝΣΗ ΕΓΚΡΙΣΕΩΝ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ (912)
  3. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Α.                      Δ/ΝΣΗ ΣΥΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ (946)

 

 

 

ΕΝΙΑΙΑ

 

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

  1. ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑ ΤΑΤΙΑΝΑ Μ.                            ΚΑΤ/ΜΑ ΟΔ. ΣΤΑΔΙΟΥ 38 (080)
  2. ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Γ.                                    Δ/ΝΣΗ ΕΓΚΡΙΣΕΩΝ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ (912)
  3. ΦΡΥΓΑΝΑ ΣΕΒΑΣΤΗ Γ.                                     ΚΑΤ/ΜΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (199)
  4. ΦΑΚΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ.                                   ΚΑΤ/ΜΑ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ (147)
  5. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ Δ.                                      ΚΑΤ/ΜΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (164)
  6. ΠΡΟΒΕΛΕΓΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ.                         Δ/ΝΣΗ BUSINESS BANKING & KEY ACCOUNT SEGMENTS (019)
  7. ΜΑΚΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Κ.                                       Δ/ΝΣΗ ΣΥΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ (946)
  8. ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΟΛΓΑ Π.                                          ΣΥΕΤΕ
  9. ΜΠΑΚΟΥΛΗΣ ΣΤΑΘΗΣ Δ.                                ΚΑΤ/ΜΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟ ΨΥΧΙΚΟΥ (614)
  10. ΓΙΑΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Κ.                                     Δ/ΝΣΗ ΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (009)
  11. ΠΑΝΑΓΕΑΣ ΝΙΚΟΣ Σ.                                        ΚΑΤ/ΜΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ (200)
  12. ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.                                ΚΑΤ/ΜΑ ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (190)
  13. ΧΑΛΙΟΥ ΕΦΗ Γ.                                                  ΣΥΕΤΕ
  14. ΚΟΥΒΑΡΗΣ ΦΑΝΗΣ Κ.                                      Δ/ΝΣΗ ΨΗΦΙΑΚΟΥ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΥ (914)
  15. ΧΟΥΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.                                       ΚΑΤ/ΜΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (105)
  16. ΒΕΡΥΒΑΚΗ ΟΛΓΑ Σ.                                          ΚΑΤ/ΜΑ ΟΔ. ΣΤΑΔΙΟΥ 38 (080)
  17. ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Ν.                     Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ & ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ (004)

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

  1. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ν.             ΚΑΤ/ΜΑ PRIVATE BANKING (708)
  2. ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Α.                               ΚΑΤ/ΜΑ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ (147)
  3. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.                  ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ (040)
  4. ΜΑΡΤΙΝΑΚΗ ΙΟΥΛΙΑ Ι.                                      ΚΑΤ/ΜΑ ΟΔ. ΣΤΑΔΙΟΥ 38 (080)
  5. ΚΑΠΕΛΛΟΥ ΓΙΩΡΓΙΑ Κ.                                     ΚΑΤ/ΜΑ ΛΕΩΦ. ΣΥΓΓΡΟΥ (076)
  6. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Φ.                Δ/ΝΣΗ ΣΥΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ (946)
  7. ΜΠΙΡΛΗ ΑΝΝΑ Μ.                                             Δ/ΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ (971)
  8. ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Γ.                                  ΚΑΤ/ΜΑ ΚΟΛΩΝΟΥ (135)
  9. ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ.                                      ΚΑΤ/ΜΑ ΟΔ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ (132)
  10. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Δ.                              ΚΑΤ/ΜΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ (194)
  11. ΜΑΚΡΗ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΙΝΑ) Ι.                                ΚΑΤ/ΜΑ ΜΕΓΑΡΩΝ (411)
  12. ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Ν.                                  ΚΑΤ/ΜΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (188)
  13. ΤΣΑΤΑ ΕΦΗ Κ.                                                     ΚΑΤ/ΜΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ (200)
  14. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Ν.                               Δ/ΝΣΗ ΣΥΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ (946)
  15. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΦΙΛΙΩ Γ.                                         ΚΑΤ/ΜΑ RETAIL I-BANK ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ (177)
  16. ΣΙΣΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ν.                                           ΚΑΤ/ΜΑ ΒΡΥΩΝΗ (189)
  17. ΣΑΛΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.                                       ΚΑΤ/ΜΑ RETAIL I-BANK ΛΟΦΟΥ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ (126)

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

  1. ΓΚΟΥΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ Λ.                                    ΚΑΤ/ΜΑ ΟΔ. ΣΤΑΔΙΟΥ 38 (080)
  2. ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ε.                        ΚΑΤ/ΜΑ ΚΟΛΩΝΟΥ (135)
  3. ΧΑΤΖΗΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α.          ΚΑΤ/ΜΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ (200)

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

  1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ Α.                       ΚΑΤ/ΜΑ ΤΑΥΡΟΥ (171)
  2. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Δ.                       ΚΑΤ/ΜΑ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (074)
  3. ΚΟΝΤΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ε.                              ΚΑΤ/ΜΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (199)

 

 

ΑΝΑΝΕΩΣΗ - ΕΝΟΤΗΤΑ - Τ.Υ.Π.Ε.Τ.

 

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ


ΤΑΚΤΙΚΟΙ

  1. ΠΙΣΙΜΙΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ.                                    ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΕΤΕ
  2. ΚΑΤΡΗ ΜΑΡΙΑ Γ.                                              ΤΟΜΕΑΣ SELF-SERVICE BANKING (559)
  3. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Θ.                              Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ & ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (035)
  4. ΚΟΖΟΜΠΟΛΗ ΑΦΡΟΥΛΑ (ΑΦΡΟΔΙΤΗ) Κ.    ΣΕΠΕΤΕ
  5. ΠΑΣΑΛΑΡΗ ΑΘΗΝΑ Α.                                    ΤΟΜΕΑΣ SELF-SERVICE BANKING (559)
  6. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ι.                                ΣΕΠΕΤΕ
  7. ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ο.                            Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ & ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ (004)
  8. ΚΥΡΙΑΖΗ ΜΑΡΙΝΑ Ε.                                       Δ/ΝΣΗ COMPLIANCE RISK GOVERNANCE & MONITORING (516)
  9. ΚΑΛΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Ι.                          ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΕΤΕ
  10. ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΒΑΡΒΑΡΑ Α.                                ΤΟΜΕΑΣ ΕΡΕΥΝ. & ΑΝΑΛ. ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΔΡΑΣΗΣ DEALING ROOM (909)
  11. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α.                  Δ/ΝΣΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΣΗΣ & ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ (900)
  12. ΣΙΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Χ.                                    Δ/ΝΣΗ ΔΙΕΘΝΩΝ ΑΓΟΡΩΝ (037)
  13. ΣΙΑΝΝΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Σ.                                    Δ/ΝΣΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΣΗΣ & ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ (900)
  14. ΚΟΥΦΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ.                            Δ/ΝΣΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΤΑΙΡΙΚΩΝ ΠΙΣΤΟΔΟΤΗΣΕΩΝ (951)
  15. ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Π.                           RETAIL SEGMENTS, BANK ANALYTICS & LENDING PRODUCTS (985)
  16. ΛΙΑΝΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ Α.                                     Δ/ΝΣΗ FINANCIAL CRIME COMPLIANCE (955)
  17. ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Γ.                              Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ & ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (035)

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

  1. ΛΑΒΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ.                             ΣΕΠΕΤΕ
  2. ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Π.                      ΤΟΜΕΑΣ ΕΠΙΚΥΡΩΣΗΣ ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΩΝ (902)
  3. ΧΟΝΔΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Κ.                        Δ/ΝΣΗ ΔΙΕΘΝΩΝ ΑΓΟΡΩΝ (037)
  4. ΜΟΥΓΚΟΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Β.                  Δ/ΝΣΗ ΕΓΚΡΙΣΕΩΝ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ (912)
  5. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ε.                   Δ/ΝΣΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΤΑΙΡΙΚΩΝ ΠΙΣΤΟΔΟΤΗΣΕΩΝ (951)
  6. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Π.-Ξ.         Δ/ΝΣΗ ΔΙΑΧ. ΧΡHΜ/ΚΩΝ ΚΙΝΔΥΝΩΝ & ΚΙΝΔ. ΡΕΥΣΤΟΤΗΤΑΣ (961)
  7. ΚΑΛΟΥΠΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Π.                     Δ/ΝΣΗ ΔΙΕΘΝΩΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ (039)
  8. ΤΖΕΡΕΜΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Δ.                              Δ/ΝΣΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΕΙΔΙΚΩΝ ΚΛΑΔΩΝ (938)
  9. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Π.           Δ/ΝΣΗ ΕΓΚΡΙΣΕΩΝ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ (912)
  10. ΒΑΧΑΤΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.                   ΚΑΤ/ΜΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (143)
  11. ΚΟΡΟΒΙΝΗ ΦΙΛΙΑ Π.                                   Δ/ΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ (008)
  12. ΧΟΥΔΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.          ΤΟΜΕΑΣ ΚΟΥΛΤ. ΚΙΝΔΥΝΩΝ & ΔΙΑΧ. ΕΡΓ. ΜΟΝ. ΔΙΑΧ. ΚΙΝΔ. (954)
  13. ΚΟΥΤΡΑ ΜΑΡΙΑ Κ.                                       Δ/ΝΣΗ WEALTH MANAGEMENT (910)
  14. ΚΟΥΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ν.                         Δ/ΝΣΗ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ & ΕΠΕΝΔΥΤΙΚ. ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ (941)
  15. ΜΑΝΤΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Κ.                           ΤΟΜΕΑΣ SELF-SERVICE BANKING (559)
  16. ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ν.               Δ/ΝΣΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΣΗΣ & ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ (900)
  17. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Κ.       Δ/ΝΣΗ ΣΤΡΑΤ. ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΣΤΗΡ. ΑΠΑΙΤ. ΛΙΑΝ. ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ (963)

 

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

  1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ι.            Δ/ΝΣΗ DIGITAL BUSINESS (021)
  2. ΖΕΜΠΗ ΜΑΡΙΑ Δ.                                        Δ/ΝΣΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΣΗΣ & ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ (900)
  3. ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Α.                         Δ/ΝΣΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΣΗΣ & ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ (900)

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

  1. ΣΤΡΙΚΟΥ ΑΝΝΑ Ι.                                         Δ/ΝΣΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΤΑΙΡΙΚΩΝ ΠΙΣΤΟΔΟΤΗΣΕΩΝ (951)
  2. ΚΑΛΟΧΑΙΡΕΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ι.                  ΚΑΤ/ΜΑ ΟΔ. ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (068)
  3. ΚΑΤΙΩΤΟΥΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Χ.              ΤΟΜΕΑΣ SELF-SERVICE BANKING (559)

 

 

 

Πρόταση Προοπτικής

Μέτωπο για το ΤΥΠΕΤ

 

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

  1. ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ Α.                                Δ/ΝΣΗ ΣΥΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ (946)
  2. ΚΟΛΙΟΥ ΓΙΟΛΑΝΤΑ Γ.                                 Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ (038)
  3. ΒΑΛΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε.                          ΚΑΤ/ΜΑ ΠΛ. ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΟΣ (104)
  4. ΒΑΣΙΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Κ.                               Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ & ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (035)
  5. ΖΑΓΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.                         ΚΑΤ/ΜΑ ΟΔ. ΑΧΑΡΝΩΝ (111)
  6. ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.                           Δ/ΝΣΗ ΔΙΑΧ. ΕΡΓΩΝ & ΔΙΑΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (905)
  7. ΚΑΡΒΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Α.                             ΚΑΤ/ΜΑ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ (184)
  8. ΚΟΥΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Χ.                                ΚΑΤ/ΜΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ (112)
  9. ΚΩΤΙΤΣΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Α.                               ΚΑΤ/ΜΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (137)
  10. ΛΥΣΣΕΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ Χ.                    Δ/ΝΣΗ ΣΥΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ (946)
  11. ΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Σ.                     ΚΑΤ/ΜΑ ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (190)
  12. ΜΟΡΦΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ Ι.                              ΚΑΤ/ΜΑ  ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (074)
  13. ΜΠΟΥΓΕΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Β.                           Δ/ΝΣΗ ΕΤΑΙΡΙΚΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ & ΑΝΑΦΟΡΩΝ ESG (983)
  14. ΞΙΦΑΡΑ ΜΑΡΙΑ Δ.                                         ΚΑΤ/ΜΑ ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟΥ (167)
  15. ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ι.                       ΚΑΤ/ΜΑ ΜΕΓΑΡΟΥ ΒΟΥΛΗΣ (054)
  16. ΠΑΝΤΕΛΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.                   ΚΑΤ/ΜΑ ΠΕΥΚΗΣ (672)
  17. ΠΑΠΑΝΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ Δ.- Ε.                         Δ/ΝΣΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΕΤΑΙΡΙΚΩΝ ΠΕΛΑΤΩΝ (206)

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

  1. AΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.          ΤΟΜΕΑΣ CIB SEGMENT RISK & CONTROL (958)
  2. ΒΛΑΣΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Π.                               ΚΑΤ/ΜΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (721)
  3. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Η.                   ΚΑΤ/ΜΑ OΔ. ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (068)
  4. ΔΟΥΝΑΒΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Π.                                 Δ/ΝΣΗ ΔΙΑΧ. ΧΡHΜ/ΚΩΝ ΚΙΝΔΥΝΩΝ & ΚΙΝΔ. ΡΕΥΣΤΟΤΗΤΑΣ (961)
  5. ΖΟΡΜΠΑ ΑΓΑΘΗ Ν.                                        Δ/ΝΣΗ ΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (009)
  6. ΙΟΡΔΑΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Δ.                              ΚΑΤ/ΜΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (193)
  7. ΚΑΛΛΙΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Λ.                             ΚΑΤ/ΜΑ ΚΟΛΩΝΑΚΙΟΥ (139)
  8. ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ.                       ΚΑΤ/ΜΑ ΟΔ. ΑΧΑΡΝΩΝ (111)
  9. ΛΥΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Φ.                          Δ/ΝΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ (038)
  10. ΜΠΟΜΠΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ.                    ΚΑΤ/ΜΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (086)
  11. ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΙΡΗ Δ. Δ/ΝΣΗ                            ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΕΤΑΙΡΙΚΩΝ ΠΕΛΑΤΩΝ (206)
  12. ΠΑΛΗΚΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε.                              ΚΑΤ/ΜΑ ΔΑΦΝΗΣ (115)
  13. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.                              Δ/ΝΣΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΣΗΣ & ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ (900)
  14. ΡΟΥΣΣΗ ΝΙΚΟΛΙΑ Μ.                                        ΚΑΤ/ΜΑ ΛΑΧΑΝΑΓΟΡΑΣ (145)
  15. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Η.                      ΚΑΤ/ΜΑ ΠΛ. ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΟΣ (104)
  16. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ε.                        ΚΑΤ/ΜΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (137)
  17. ΨΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑ Σ.                                               ΚΑΤ/ΜΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ (154)

 

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

  1. ΚΩΣΤΑΓΙΩΡΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Δ.                      ΚΑΤ/ΜΑ ΟΔ. ΑΝΔΡ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (089)
  2. ΚΟΜΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ε.                                        ΚΑΤ/ΜΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (193)
  3. ΠΟΛΥΖΩΗ ΜΑΡΙΝΑ Ι.                                      ΚΑΤ/ΜΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (137)

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

  1. ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Σ.                                ΚΑΤ/ΜΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (089)
  2. ΒΑΡΕΛΑ ΓΑΛΑΤΕΙΑ ΜΑΡΙΑ Χ.                        ΚΑΤ/ΜΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (143)
  3. ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΥ ΑΘΗΝΑ Λ.                          ΚΑΤ/ΜΑ ΑΓ. ΜΕΛΕΤΙΟΥ (168)

 


Η ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

        Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                    Ο ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ          

Π. ΜΠΑΚΑΡΑΣ                Δ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΤΑ ΜΕΛΗ

ΑΘ. ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ      ΕΥΘ. ΠΟΛΙΤΗΣ             Π. ΠΑΤΣΟΥΡΟΣ

×
GR | EN | FR

Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για τη βέλτιστη παροχή υπηρεσιών.

active_page: menu_3PID: 4103502 addPage -> ok (readPageData: 0) https://www.typet.gr/page-briefing-view.php?id=1178