logo TYPET
GR | EN | FR

Ανακοίνωση Νο 3 της Κεντρικής Εφορευτικής Επιτροπής

Για τη διενέργεια αρχαιρεσιών με πανελλαδική ψηφοφορία για την

εκλογή νέου ΔΣ του ΤΥΠΕΤ και Εξελεγκτικής Επιτροπής.


ΑΝΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

 

Συναδέλφισσες / -οι,

 Σε συνέχεια προηγούμενων ανακοινώσεων της ΚΕΕ σχετικά με την πανελλαδική ψηφοφορία για την εκλογή νέου Διοικητικού Συμβουλίου & Εξελεγκτικής Επιτροπής στο ΤΥΠΕΤ, σας γνωρίζουμε με αλφαβητική σειρά τους υποψήφιους, οι οποίοι σύμφωνα με το Καταστατικό ανακηρύχθηκαν από την Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή ΤΥΠΕΤ και θα διεκδικήσουν την ψήφο σας:


Β΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

  1. ΜΑΣΟΥΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Κ.                                             Δ/ΝΣΗ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗΣ ΔΙΚΤΥΟΥ ΚΑΤ/ΤΩΝ (015)
  2. ΜΠΑΞΕΒΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Α.                                         ΚΑΤ/ΜΑ ΘΑΣΟΥ (349)
  3. ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Δ.                              ΚΑΤ/ΜΑ ΞΑΝΘΗΣ (435)


Γ΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

  1. ΓΚΟΝΤΟΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Η.                                 ΚΕΝΤΡΟ ΠΙΣΤΟΔΟΤΗΣΕΩΝ Β2 (912)
  2. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Α.                  ΚΑΤ/ΜΑ RETAIL I-BANK ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (238)
  3. ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Β.                                              ΚΑΤ/ΜΑ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (839)
  4. ΜΠΑΝΑΚΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ε.                              ΚΑΤ/ΜΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄(210)
  5. ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ζ.                                      ΚΕΝΤΡΟ ΤΡΑΠ. ΜΕΣΑΙΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Α2 (002)
  6. ΠΑΥΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ Λ.                                                   ΚΑΤ/ΜΑ ΠΛ. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ (214)
  7. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Μ.                                Δ/ΝΣΗ ΔΙΑΧΕΙΡ.ΕΤΑΙΡ. ΠΙΣΤΟΔΟΤΗΣΕΩΝ (951)
  8. ΧΑΤΖΗΣΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ.                                      ΚΑΤ/ΜΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (216)

 

Δ΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

  1. ΒΑΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Θ.                                   ΚΑΤ/ΜΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ (374)
  2. ΒΟΥΡΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ.                                        ΚΑΤ/ΜΑ ΖΑΚΥΝΘΟΥ (345)
  3. ΓΚΑΝΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Χ.                                     ΚΑΤ/ΜΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (448)
  4. ΓΡΑΜΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.                                 ΚΑΤ/ΜΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ (426)
  5. ΔΕΜΙΣΑΡΛΗΣ ΘΩΜΑΣ Ι.                                             ΚΑΤ/ΜΑ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ (315)
  6. ΚΑΡΑΜΟΥΣΤΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ Α.                                  ΚΑΤ/ΜΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ (399)
  7. ΣΚΟΥΡΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΕΙΡΗΝΗ Γ.                       ΚΑΤ/ΜΑ ΙΘΑΚΗΣ (356)
  8. ΤΖΑΛΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.                                             ΚΑΤ/ΜΑ ΑΡΤΑΣ (316)

 

Ε΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

  1. ΚΑΡΠΕΤΑΣ ΒΑΪΟΣ Ε.                                                   ΚΑΤ/ΜΑ ΣΚΙΑΘΟΥ (492)
  2. ΚΟΘΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α.                                               ΚΑΤ/ΜΑ ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ (419)
  3. ΜΑΡΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε.                                         ΚΑΤ/ΜΑ ΒΟΛΟΥ (201)
  4. ΜΕΤΣΙΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣ. Κ.                        ΚΑΤ/ΜΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (488)
  5. ΜΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α.                                    ΚΑΤ/ΜΑ ΒΟΛΟΥ (201)
  6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Κ.                             ΚΑΤ/ΜΑ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ (883)
  7. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Σ.                       ΚΑΤ/ΜΑ ΘΗΒΩΝ (350)
  8. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε.                               ΚΑΤ/ΜΑ ΚΑΡΥΣΤΟΥ (371)
  9. ΡΟΔΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ν.-Σ.                                            ΚΑΤ/ΜΑ ΣΚΟΠΕΛΟΥ (471)

 

ΣΤ΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

  1. ΒΛΑΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Ν.                                                   ΚΑΤ/ΜΑ ΑΚΤΗΣ ΔΥΜΑΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ (785)
  2. ΚΟΪΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ Κ.                                                      ΚΑΤ/ΜΑ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (379)
  3. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β.                           Δ/ΝΣΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ (012)
  4. ΤΕΡΖΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Α.                                                 ΚΑΤ/ΜΑ ΠΥΡΓΟΥ (451)
  5. ΤΣΑΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Β.                                                ΚΕΝΤΡΟ ΠΙΣΤΟΔΟΤΗΣΕΩΝ Β1 (912)

 

Ζ΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.                                     ΚΑΤ/ΜΑ ΟΔ. ΣΜΥΡΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (755)
  2. ΒΑΛΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ Β.                                  ΚΑΤ/ΜΑ ΧΙΟΥ (490)
  3. ΒΕΛΗΒΑΣΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ Α.                                        ΚΑΤ/ΜΑ ΛΕΩΦ. ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΥ (204)
  4. ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ε.                                   ΚΑΤ/ΜΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΚΡΗΤΗΣ (805)
  5. ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Κ.                              ΚΑΤ/ΜΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (431)
  6. ΠΑΝΑΓΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε.                                             ΚΑΤ/ΜΑ ΘΗΡΑΣ (351)
  7. ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Λ.                          ΚΑΤ/ΜΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (456)
  8. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Χ. – Ν.                          Δ/ΝΣΗ ΣΤΡΑΤΗΓ. ΔΙΚΤΥΟΥ ΚΑΤ/ΤΩΝ (015)
  9. ΤΣΙΜΠΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Θ.                                                ΚΑΤ/ΜΑ ΧΑΝΙΩΝ (489)
  10. ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.                             ΚΑΤ/ΜΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ (361)

 

Η΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

  1. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ Χ.                                                   ΚΑΤ/ΜΑ ΚΟΖΑΝΗΣ (377)
  2. ΖΩΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε.                                                     ΚΑΤ/ΜΑ ΚΟΖΑΝΗΣ (377)
  3. ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ.                                 ΚΑΤ/ΜΑ ΑΡΙΔΑΙΑΣ (319)
  4. ΧΑΤΖΗΜΑΤΘΑΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ι.                            ΚΑΤ/ΜΑ ΕΔΕΣΣΑΣ (340)

 

 


Η ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                    Ο ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

Π. ΜΠΑΚΑΡΑΣ                Δ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΤΑ ΜΕΛΗ

 ΑΘ. ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ      ΕΥΘ. ΠΟΛΙΤΗΣ            Π. ΠΑΤΣΟΥΡΟΣ

×
GR | EN | FR

Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για τη βέλτιστη παροχή υπηρεσιών.

active_page: menu_3PID: 4157112 addPage -> ok (readPageData: 0) https://www.typet.gr/page-briefing-view.php?id=1177